Napište nám

18. 3. 2015 Lucas - Novinka v sortimentuNovinkou v našem sortimentu je Systém řízení motoru značky Lucas

Lucas je jednou z nejdůvěryhodnějších značek na trhu.
Je podporována vynikajícím zkákaznickým servisem a technickou podporou.
Ze sortimentu Lucas Vám nabízíme váhy vzduchu, snímače klikové a vačkové hřídele, zapalovací cívky a EGR ventily. Nabídku budeme neustále rozšiřovat o další komodity ze sortimentu Lucas. Díky zařazení značky Lucas do katalgu TECDOC Vám budeme schopni rychle určit díl, který právě potřebujete.
Všechny součásti řídícího systému motoru a zapalovacích komponentů jsou zárukou vysoké kvality a vztahuje se na ně 3 letá záruční doba.

Zapalovací cívky
Těží z více než 100 letých zkušeností od prvních tradičních zapalovacích systémů přes elektronický vývoj modulů až po plně elektronicky řízené systémy řízení motoru. Lucas cívky jsou vyráběny podle původní specifikace originálních náhradních dílů. Všechny cívky jsou testované ve Velké Británii.

Váha vzduchu
Váhy vzduchu Lucas jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů. Všechny váhy vzduchu jsou před jejich zabalením testovány na testovacích zařízeních ve Velké Británii.

Snímače klikové a vačkové hřídele
Lucas nabízí širokou škálu snímačů klikové a vačkové hřídele. Zarhnuje více než 400 druhů snímačů v nejvyšší kvalitě. Na všechny části poskytujeme 3 letou záruční dobu. 

EGR ventily
Lucas uvádí ve své nabídce 230 typů EGR ventilů v nejvyšší kvalitě se standardní záruční dobou 3 roky.